Specifika

Priekabų rėmai

Mūsų priekabų rėmai yra gaminamas iš stačiakampio plieninio vamzdžio. Stačiakampis yra uždaras vamzdis, kurio sienelės esančios vamzdžio perimetru neleidžia kitoms deformuotis ar atsirasti nepageidaujamiems įtempimams. Dėl šios priežasties rėmas iš vamzdžių lyginant su metalo lankstiniu yra ženkliai tvirtesnis. Taipogi gamindami savo priekabas stengiamės gauti maksimalų tvirtumą ir ilgaamžiškumą, tad siekiant rėmus apsaugoti nuo korozijos rėmai po suvirinimo yra vežami cinkuoti karštuoju būdu. Cinkavimo metu rėmas yra nuėsdinamas bei panardinamas į išlydyti cinko vonią, kuriame pasidengia karštu cinku, kuris atvėsęs ant rėmo suformuoja cinko sluoksnį. Cinkavimas pagal pasaulyje esamas antikorozinio padengimo technologijas yra geriausia apsauga nuo rėmo rūdijimo.
Iš vamzdžių suvirintas rėmas garantuoja didžiausia rėmo standumą bei ilgaamžiškumą.
cinkavimo metu rėmas dėl technologinių kiaurymių yra nuėsdinamas nuo bet kokių nešvarumų, tepalų bei rūdžių bei padengiamas ąpie 100 μm cinko sluoksniu.

Grąžulas

Informacija ruošiama.

Ašys ir lingės

kuomet žmonės renkasi priekabą, dažnai užduoda klausimą kokią važiuoklę rinktis: linginę ar torcioninę. Vieno teisingo atsakymo nėra. Tiek viena tiek kita važiuoklė yra tinkamos jei naudoti atsižvelgiant į naudojimo režimą. Rinkitės:
Torcioninę - jei:
- Jūs neplanuojate vežti viršsvorių.

- Jei Jūs neplanuojate vežti maksimalaus leidžiamo svorio miško keliukais ar duobėtais keliais.

- Norite sutaupyti.

- Priekaba nėra Jūsų kasdieninė transporto priemonė.
Linginę - jei:
- Duodate darbuotojams, kurie nesaugo patikėto turto ir gali perkrauti.

- Dažnai vežate maksimalų leidžiamą svorį.

- Važinėjate su priekaba labai dažnai.

- Važinėjate blogais keliais.
Torcioninė pakaba nemėgsta perkrovimų, o jos remontas dažniausiai yra naujos ašies keitimas. Tad jei nesate tikri, kad priekaba bus naudojamasi griežtai pagal reikalavimus, siūlytume rinktis lingine pakaba. Pradžioje tai bus gal ir didesnė investicija, tačiau ilgiau ar sunkesnėmis sąlygomis naudojant vienareikšmiškai atsiperkanti.

Faneriniai bortai

Informacija ruošiama

Atveriami bortai


Visos mūsų gaminamos priekabos turi atveriamus priekinį ir galinius bortus. Bortai yra suvinti iš stačiakampio vamzdžio, tad jie yra labai tvirti. Dėl jų konstrukcijos ir tvirtumo ilgesnį krovinį galite dėti tiesiog ant jų bei tinkamai prisirišus transportuoti.Atvėrus bortus galite vežti ilgesnius krovinius, juos tinkamai pasižymėjus.

Apvadai


Informacija ruošiama

Fanerinis dugnas

Informacija ruošiama

Eelektra

informacija ruošiama

Turite klausimų? Susisiekite telefonu 8 (671) 81007