KODĖL MES?

Standesnė konstrukcija

Mūsų gaminamų priekabų pagrindinis pranašumas, lyginant su dauguma esančių parduodamų rinkoje yra tai, kad jos gaminamos iš stačiakampio vamzdžio.

Ši gamybos technologija yra ženkliai tvirtesnė, lyginant su gaminamomis iš lankstinių, kadangi pats vamzdis lyginant su lankstiniu yra ženkliai standesnis ir tvirtesnis dėl savo uždaro kontūro.

Taipogi rėmas yra virinamas, o ne jungiamas važtais, ar kniedėmis. Rėmas po suvirinimo yra cinkuojamas karštuoju būdu. Kas užtikrina geriausia ilgaamžiškumą šių dienų technologijomis.

Mūsų žodžių teisingumu galite įsitikinti nesunkiai. Pažiūrėkite bet kokias nuomojamas priekabas. Didžioji jų dalis bus būtent tokios konstrukcijos, kadangi tai užtikrina jos tvirtumą ir ilgaamžiškumą.

Tvirti bortai

Priekinis ir galinis bortai taipogi yra galinami iš kvadratinio vamzdelio. Kas užtikrina jo tvirtumą ir Jūsų patogumą, nes esant ilgesniam kroviniui nei Jūsų priekaba, Jūs be problemų galite dėti krovinį ant bortų, nebijodami Jų sulaužyti.

Bortai atlaiko iki 800 kg svorio, padėtų tik ant priekinio ir galinio bortų.

Priekinis ir galinis bortai yra standartiškai atidaromi standartinėje komplektacijoje, praktiškai visose mūsų gaminamose priekabose.

Esant poreikiui, bortai lengvai, be jokių papildomų įrankių ar pastangų išsiima.

Kokybiška fanera

Savo gaminamose priekabose, bortams naudojame 9 mm drėgmei atsparia fanera, dar kitų vadinama jūrine plokšte, bakalitine fanera. Pakankamai daug gamintojų tokio storio fanera naudoja priekabų dugnams, mes norime, kad Jūs mūsų priekaba naudotumėtės ilgai, tad norime, kad ji būtų tvirta. Kodėl manome, kad fanera yra geriausias pairinkimas:

Veikia kaip standumo briauna.
Neišsimuša įlenkimai (lyginant su skarda)
Subraižyta nerūdyja (lyginant su skarda)
Esant gyvenime reikalui galėsite betkada pasikeisti net ir namų salygomis patys.

Metalinis profilis

Mūsų gaminamos priekabos turi viršutinį metalinį profilį, daugumą priekabų dėl gamybos ir transportavimo pigumo sumetimų deja jo nebeturi.

Jis užtikrina priekabos rėmo standumą, tvirtumą ir universalumą.

Nebijodami kažką sulakstyti galite drąsiai dėti krovinį ant bortų.

Daug priekabos variacijų

Pagal poreikius ir priekabos paskirtį mūsų gaminamos priekabos gal būti vienaašės arba dviašės, su lingine arba torcionine pakaba, su stabdžiais arba be jų.

Yra labai daug niuansų su priekabos pakabos pasirinkimu, tad jei kyla klausimų skambinkite ir pabandysime padeti Jums.

Patikima elektros instaliacija

Elektros instaliacijai naudojame iš daugybės gamintojų išbandytus ir atsirinktus žibintus, kurie patikimai šviečia ir nenusikrato lemputės.

Galinė žibintų panelė maksimaliai sumažinta taip, kad daugiau mažinti nebeleidžia valstybinio numerio ženklas.

Šis atrodytų paprastas sprendimas leidžia pakelti panelę 4 cm nuo žemės, tad sumažeja tikimybė nuplėšti galinę panelę, kai pažiuojate su pakrauta priekaba ir ji yra nusėdusi.

Turite klausimų? Susisiekite telefonu 8 (671) 81007